Аверчук Антон  Сергійович, випускник ТЗШ № 24 (9-й клас) 2001 року – кандидат біологічних наук. Він в 26 років захистив дисертацію.
Зараз Антон – науковий співробітник Національної академії наук України, займається науковою діяльністю в ботанічному саду, також викладає в донецькому національному університеті екологію. Має 42 печатні роботи, три патенти.
А починалось все зі шкільної секції біології МАН. Під керівництвом вчителя біології Рибченко І.О. працював над темою «Птахи місцевого ландшафту». Ще в 8-му класі прийняв участь в міському етапі конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт. Робота була написана від руки, малюнки зроблені дівчатами шкільної студії мистецтв. Члени журі відмітили її як цікаву роботу.
В 9-му класі зайняв ІІ місце в міському конкурсі – захисту науково – дослідницьких робіт в рамках МАН з роботою «Видовий склад птахів селища Розсипне». На обласному етапі цього конкурсу був відмічений спеціальною грамотою за досягнуті успіхи з вивчення рідного краю. Йому було запропоновано вступити в обласний ліцей при Донецькому Державному університеті в біологічний клас. І Антон спробував свої сили на іспитах та став ліцеїстом. В 2003 році закінчив ліцей і вступив в Донецький Державний університет. Навчаючись в ВНЗ приймав участь в обласному етапі МАН та займав призові місця. А тепер сам готує ліцеїстів до участі у Всеукраїнському етапі МАН. В 2011 році одна з його учениць зайняла ІІ місце в м. Києві та стала стипендіатом Президента України. 

 
Чуйков Сергей Сергеевич, выпускник школы 2002 года.
В августе 2011 года решением Секретариата творческого союза «Ассоциация деятелей эстрадного искусства Украины» за значительный личный вклад в развитие украинского эстрадного искусства и весомые творческие достижения ему присвоено звание «Заслуженный артист эстрадного искусства Украины».
Сергей – преподаватель кафедры пения и дирижирования Луганского национального университета имени Шевченко, солист Луганской областной филармонии, артист муниципального театра эстрадной музыки и песни.
В школе принимал активное участие в городских песенных конкурсах. В 2002году стал призёром конкурса юных бардов, конкурса украинской песни «Ой, під вишнею», отборочного тура регіонального конкурса молодых исполнителей «Твой шанс». А в финале конкурса «Твой шанс» занял третье место.
Теперь Чуйков Сергей победитель и лауреат разных вокальных конкурсов. Осенью 2011 года принял участие в конкурсе «Звёздная осень» (г. Киев), где занял первое место.
Недавно вместе с ансамблем «Киевская Русь» выступал в Украинском доме Москве, запланированы концерты во Львове и  Киеве. 
Есть у Сергея на песню «Лечу» клип, который можно посмотреть в интернете.
23 марта 2012 года в концертном зале Луганской областной филармонии состоялся сольный концерт Чуйкова Сергея в сопровождении академического симфонического оркестра. Звучали песни и под камерно – инструментальный ансамбль «Киевская Русь». На этом концерте побывала делегация от нашей школы. 
Были исполнены композиции на русском, украинском, английском и итальянском языках. Прозвучали известные песни Энгельберта Хампердинка, Тома Джонса, Френка Синатры, Джеймса Брауна и других мировых звёзд. Включены в программу и хиты отечественных исполнителей, дуэтные композиции.
Особенно нашей делегации  запомнилась песня «Чёрное золото», посвящённая горняцкому труду. Ведь Сергей из шахтёрской семьи. Его прадед, дед и отец – все в шахте работали.

  Павло Снігур, випускник ТЗШ № 24 2004 року, став переможцем міського конкурсу – рейтингу «Людина року – 2011» в  номінації «Спорт, надія, прогрес».
Працює він тренером – вихователем дитячо – юнацької спортивної школи (ДЮСШ) міськво.  Павло – майстер спорту з бойового самбо та з рукопашного бою, чемпіон України з бойового самбо та змішаним єдиноборствам, чемпіон Європи з рукопашного бою. В 2012 році зайняв ІІІ місце на чемпіонаті світу з бойового самбо.
Його учні – переможці спортивних змагань. Про досягнення його вихованців можна прочитати в міській газеті «Горняк».
А в школі полюбляв зоологію, писав наукові роботи в рамках Малої Академії наук про розвиток та розмноження папуг вдома. Кілька років поспіль був лауреатом обласного етапу конкурсу МАН. Також перемагав в міському конкурсі юних бардів в 2003 році та солістів – вокалістів «Юні обдарованості». 
Але після закінчення школи вибрав спортивну кар’єру, вступив на факультет фізичного виховання Слов’янського державного педагогічного університету. 


Шевченко Ірина Володимирівна, випускниця школи 2009 року
Закінчила школу із золотою медаллю.
Вона – призер міського конкурсу «Самоделкін» (2001р), зайняла 3 місце в міському конкурсі учнівської творчості (образотворче мистецтво), учасник міських олімпіад з основних предметів, призер міської олімпіади з географії (2001р), призер міського конкурсу знавців української мови імені П. Яцика (2006р), 1 місце в міському конкурсі та лауреат обласного конкурсу учнівських робіт «75 років у дружній сім’ї Донеччини» (2007р), 2 місце в міському конкурсі учнівської творчості «Об’єднаємося ж, брати мої» (2008р), має диплом учасника Всеукраїнського конкурсу творчих робіт «Соціальна справедливість, рівність і свобода – вищі суспільні цінності» (2008р), переможець міського конкурсу «Голодомор 32 – 33 рр. Пам'ять народу» (2008р).
     В 2008 році стала переможцем міського конкурсу «Людина року – 2008» в номінації «Майбутнє України».
    Була першим редактором шкільної газети «Зеркало».
Зараз вона студентка Луганського національного педагогічного університету імені Тараса Шевченка (факультет української філології, спеціальність – журналістика). Її статті печатаються в університетській  та міській газетах, вона пише сценарії до телевізійних програм університету, проходила практику в ролі теле - та радіоведучої.


Селіванов Максим Геннадійович, випускник 2004 року
Призер міського конкурсу «Ой, під вишнею» (2001р), переможець регіонального конкурсу молодих виконавців «Твій шанс» (2002р),  призер міського конкурсу солістів – вокалістів «Юні дарування» (2002, 2004 рр), переможець регіонального конкурсу «Караоке в Святогор’є» (2003р).
Закінчив Донецьку державну музичну академію імені С.С. Прокоф’єва. Працює в Донецькому національному академічному українському музично – драматичному театрі. У нього багато головних ролей. Бував на  гастролях у Львові, Києві.
Школа слідкує за успіхами Максима, організовує поїздки на вистави з його участю. В квітні 2011 року побували на прем’єрі сучасної рок – легенди «Опалені коханням», де у Селіванова Максима була одна з головних ролей.